Lokalizacja

Białołęka to druga co do wielkości i jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. W ostatnich latach to tutaj właśnie powstaje najwięcej inwestycji mieszkaniowych, przyciągających przede wszystkim młode i aktywne osoby.

Znakomita komunikacja z pozostałymi dzielnicami stolicy ułatwia dojazdy do pracy i dostęp do obecnych w centrum atrakcji i rozrywek. Dojazd samochodem do centrum zajmuje ok. 20 min. Sama lokalizacja również oferuje bardzo wiele: w pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, placówki zdrowotne i obiekty sportowe, bary i restauracje, a także duże galerie handlowe, IKEA, Decathlon i wiele innych.

Ogromną zaletą położenia Głębockiej 72 jest bliskość trasy S8, która umożliwia łatwy dostęp do ekspresowej obwodnicy Warszawy. Kolejnym atutem jest planowana już na 2022 rok stacja metra na Bródnie. Stacja będzie oddalona zaledwie o 2,5 km. Obecnie dogodny dojazd do metra Wileńska jest możliwy autobusami linii: 120, 527. W godzinach szczytu kursują dodatkowe autobusy E7 i E9 do stacji metra Wileńska i Marymont.

Powrót